Leyna - maart 2025
En of het een dag met een lach was!
De kinderen staan te stuiteren wanneer de limo komt aanrijden om ons naar het theater te brengen, we gaan naar de musical Shrek.
Enige tijd geleden heb ik Leyna haar maten opgenomen en bij aankomst in het theater werd duidelijk waarom. Ze krijgt een prachtige handgemaakte prinses Fiona jurk! Leyna straalt en kan niet wachten om de echte Fiona op het podium te zien. Na een heerlijke lunch krijgen we een backstage tour. Wat is het gaaf om alles te zien wat er achter de schermen al klaarligt voor de voorstelling en hoe Shrek zijn groene ‘oger’ gezicht wordt gemaakt.
We mogen kijken naar de warming up en Leyna mag zelfs op het podium met de cast en de productieleider alles doornemen voor de show. Wat een fantastische musical hebben we gezien, we hebben heerlijk gelachen en het is mooi te zien dat Leyna volop aan het genieten is.
Dit is precies waar de stichting voor staat.. een lach op het gezicht van een ziek kind toveren. Wij hebben in ieder geval weer een enorme energie boost gehad en Leyna kan er weer tegenaan de komende tijd!
En wat zijn de kids toch verwent! Die stralende oogjes zeggen genoeg.
Na afloop van de show eten we patatjes met groene ‘oger’ mayonaise en worden daarna weer netjes naar huis gebracht door de fantastische medewerkers van Stichting Lach voor een dag.
Wij kijken terug op een gezellige, onbezorgde dag vol verwennerij. Dit geluksmomentje pakt niemand ons af.