Skip to main content

Uitgelicht

Ilay - december 2025

Ik wil jullie graag even vertellen hoe wij onze dag hebben ervaren. Gewoon in één woord fantastisch.In de ochtend zijn wij met de limousine thuis opgehaald. Ilay, Mila, Alina, Leyla en Ayla stonden voor het raam met zenuwen op de limo te wachten. Toen ze er eindelijk waren, keken ze hun ogen uit. Ilay vond het een supermooie grote auto. Toen kwam de lakei en de rode loper ging meteen uit. We stapten allemaal in en onderweg nog even een drankje met z’n allen gedaan en geproost.

Toen zijn we naar theater gegaan, werden we ontvangen en gingen we samen lunchen, supergezellig. Ilay werd even meegenomen want hij kreeg namelijk een op maat gemaakte pakje aan van Teun! Superleuk.Hij was helemaal trots ons kleine mannetje.Ilay lachvoor een dag fotocollage 39

Daarna mochten wij Fien en Teun ontmoeten. Super spannend maar het ging heel goed, even een high five nog en een knuffel 🥰.Daarna ging de voorstelling beginnen. We hebben gezongen, gedanst, en geklapt; het was fantastisch. Even niet denken aan het ziek zijn maar even genieten en de kinderen zien genieten dat Ilay weer kind kan zijn ❤️

Daarna mochten we weer foto’s maken met Fien en Teun als gezin nog een keertje.En wat hebben de kinderen veel cadeautjes gekregen van iedereen echt super lief. Ze zijn echt goed verwend.

Daarna zijn we doorgereden naar een pannenkoekenhuis en gezellig samen gegeten. En daarna weer terug naar huis.

Het was echt een droomdag om nooit te vergeten. We voelden ons echt als beroemdheden. En de kinderen hebben echt hun ogen uitgekeken.

 We willen iedereen hartelijk danken dat we dit mochten meemaken. Echt om nooit te vergeten zo speciaal! ❤️